Infosessie over Volterra en haar projecten op 12 maart in Wijkcentrum De Kring in Eeklo
Op woensdagavond 12 maart hield Volterra een energiecafé / informatiesessie in Wijkcentrum De Kring in Eeklo op wiens dak Volterra ook net investeerde in zonnepanelen.
Tijdens deze sessie gingen we in op het concept van burgerenergie en de vele voordelen die het biedt voor onze partners, onze coöperanten, onze lokale gemeenschap, de energietransitie en de planeet.
Wij presenteerden ook onze succesvolle zonne-energieprojecten die recent zijn gestart of nog in de pijplijn zitten. Deze projecten dragen niet alleen bij aan een aanzienlijke vermindering van onze ecologische voetafdruk, maar leiden ook tot kostenbesparingen en een verhoogde energie-onafhankelijkheid.
Volterra installeerde intussen zonnepanelen met 100% burgerkapitaal op het dak van Wijkcentrum De Kring (zie foto’s). Je kunt nog steeds intekenen op dit project.
Op de infosessie gaven we antwoorden op vele vragen, ondermeer:
- Hoe kan ik aandelen kopen van Volterra en voor welk bedrag?
- Welk financieel rendement kan ik jaarlijks verwachten?
- Welke andere voordelen zijn er gekoppeld aan het kopen van aandelen?
- Is het veilig om te investeren in Volterra?
- Wat doet Volterra met mijn geld?



